UAB Oksvida

Prekyba technika

Apie mus

Mes įkūrėme savo verslą, nes mums patinka mūsų produktai. Mes norėjome sukurti puikius aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą.

Norai tapo realybe, todėl pastaraisiais metais mūsų verslas nuolat auga.


   UAB "Oksvida" - viena iš pirmaujančių, platų gaminių ir paslaugų asortimentą siūlanti firma Lietuvoje, užsiimanti fermų rekonstrukcija, modernizacija, bei vidaus ir lauko gyvulininkystei skirtos įrangos gamyba ir prekyba technika.


    Dižiausios europoje, bei visame pasaulyje moderniausių bandos valdymo - melžimo sistemų gamintojo, kompanijos AfiMilk, taip pat ir kitų garsių užsienio gamintojų atstovė Lietuvoje.


  Mūsų kolektyvas tai savo srities specialistai turintys didelę patirtį, daugelį metų dirbantys, bei tobulinantys savo žinias gyvulininkystės srityje.


  Mūsų tikslas - įsigilinti į kliento poreikius, rasti tinkamiausią variantą jiems įgyvendinti, suteikti išsamią konsultaciją, duoti tikslingus patarimus vienu ar kitu iškilusiu klausimu, bei priimti klientą tenkinančius sprendimus.


  Mes garantuojame greitą ir kokybišką garantinį ir po garantinį aptarnavimą, bei 24/7 serviso paslaugas visoje Lietuvoje.